Kavárna ve starých Vršovicích s výtečnou kávou, neobvyklou kuchyní
a sympatickou atmosférou.

Snídaně

Servírujeme ve všední den do 13h, v neděli celý den.

doporučujeme např. anglickou snídani se dvěma sázenými vejci, opečenou klobáskou, slaninou a restovanou zeleninou a fazolemi v tomatě.

Polední menu každý všední den

Od pondělí do pátku od 11.30 nabízíme každý den jinou polévku a jedno až dvě hlavní jídla.

Vaříme pouze z čerstvých surovin, bez glutamátů a dochucovadel.

O našem jídelním lístku

Inspirujeme se vším, co nám připadá dobré a zajímavé ať už se jedná o arabskou, italskou, španělskou nebo českou kuchyni.

Nabízíme například netradiční i klasické burgery z kvalitního hovězího masa, pikantní jídla na indický způsob, námi ručně vyráběné italské těstoviny a některá typická španělská „tapas“ jídla. Kuchyně je otevřená do 22 hodin po celý týden.

Pro vegetariány

Na stálém jídelním lístku najdete např. falafel, vegetariánské spaghetti, indický špenát s tofu rýží,  saláty z restované nebo čerstvé zeleniny a zapečené sendviče.

Pro děti

Součástí Café Sladkovský je příjemný, oddělený dětský pokoj. Pro vaše děti můžeme připravit dle vašich požadavků jednoduché těstovinové jídlo bez koření, palačinky, apod.

Dobrá kuchyně

Naše kuchyně pracuje na principu slow-food: jídlo připravujeme z čerstvých kvalitních surovin a na objednávku.

Není tedy již částečně hotové předem. Počkáte si možná o několik minut déle, ale výsledek určitě oceníte. Můžete se také spolehnout, že ve vašem pokrmu nebyly použity umělé dochucovací přípravky a polotovary.

Káva a nápoje

Káva, kterou si u nás objednáte, je 100% arabika. Jde o "kávu Sladkovský", která je směsí kávových zrn z Kolumbie (25%) a Brazílie (75%). Její čerstvost a příprava jsou základními věcmi, na kterých si dáváme opravdu záležet. Našimi dodavateli kávy-  firma Coffee Source - jsou lidé, které známe, jsou to doslova sousedé. Proto také máme záruku data pražení, které je pro kvalitu kávy ve vašem šálku jedním z podstatných faktorů.

Kávu připravujeme standardně jako italské espresso, samotné nebo se šlehaným mlékem, dále luongo s větším množstvím vody, café latté, cappuccino, macchiato, kávu s kardamomem a další. Vyhledáváme kvalitní a tradiční české výrobky, a proto v naší nabídce nealko nápojů najdete limonády ZON, bio mošty Lhenice, Vineu, Kofolu a další.

Ke kávě pečeme náš vlastní štrůdl a jemný cheesecake s pomerančovým či jahodovým přelivem.

Nabízíme také točená piva Rychtář Natur (12 kvasnicový) nebo Ježek (světlý ležák 11).

Těšíme se na vaši návštěvu!

Nacházíte se zde: Menu